☀️ Zomerupdate vanuit de studio ☀️
Met de zomer in aantocht ronden we langzaam weer een mooie periode af en laden we ons op voor een volgende. Dankbaar voor jullie vertrouwen, de goed gevulde lessen, nieuwe ontmoetingen, groei, ontspanning en alle mooie momenten die we de afgelopen tijd met elkaar hebben gedeeld.
Graag neem ik jullie mee in een aantal ontwikkelingen voor de komende maanden.
🌞 Zomerrooster vanaf 6 juli
Vanaf maandag 6 juli starten de schoolvakanties en gaat bij Yoga Studio Engel het zomerrooster van kracht. Tot en met half augustus kan het rooster wat afwijken van het gebruikelijke lesaanbod. Sommige lessen vervallen tijdelijk, worden samengevoegd of worden verzorgd door een invaldocent. Geen zomerstop dus bij Studio Engel dit jaar.
Wil je alvast zien hoe het rooster eruitziet? Kijk dan regelmatig in Momoyoga. Daar worden alle leswijzigingen tijdig bijgewerkt en via de mail en WhatsApp gecommuniceerd.
Voor actuele mededelingen is het daarnaast handig om aangesloten te zijn bij de groepsapp. Alleen ik plaats hierin berichten en dat doe ik uitsluitend wanneer er echt iets te melden is.
🎁 Zomeractie: een les cadeau
Om de zomer samen actief door te brengen heb ik een leuke actie.
Koop je tussen 6 juli en 16 augustus een 10-rittenkaart, dan krijg je van mij één extra les cadeau.
Deze extra les kun je zelf gebruiken voor een extra yogales in de week, maar je mag hem ook inzetten om een keer iemand mee te nemen. Een mooie manier om kennis te laten maken met de studio.
Is je huidige kaart nog niet opgebruikt of verlopen terwijl je nog lessen open hebt staan? Dan mag je deze zomer al je resterende lessen én eventuele resterende geldigheid meenemen naar je volgende kaart. Daarbovenop ontvang je ook nog de extra les cadeau.
Tijdens het zomerrooster kunnen lessen incidenteel vervallen of worden samengevoegd wanneer de opkomst daar aanleiding toe geeft. Uiteraard communiceer ik dit altijd tijdig via Momoyoga, mail en de groepsapp.
💬 Jullie mening gevraagd
Achter de schermen ben ik bezig met het vernieuwen van de lesnamen. Via de poll op Instagram heb ik al een eerste indruk gekregen, maar omdat niet iedereen Instagram gebruikt, wil ik ook via deze weg graag jullie mening horen.
De inhoud van de lessen blijft in grote lijnen hetzelfde, maar ik merk dat de huidige benamingen soms vragen oproepen. Met duidelijkere namen hoop ik dat zowel bestaande als nieuwe deelnemers sneller kunnen zien welke les het beste bij hen past.
Momenteel zijn de lessen als volgt opgebouwd:
Les 1 – CA Yoga Starters / 60+
Meer ruimte voor rust, herstel, bewustwording en integratie.
Mogelijke namen:
- CA Yoga Rust & Herstel
- CA Yoga Slow
- CA Yoga Lagere Intensiteit
Les 2 – CA Yoga Beginners
Wat dynamischer, met meer uitdaging, maar nog steeds toegankelijk voor iedereen en ook geschikt voor beginners.
Mogelijke namen:
- CA Yoga Onderhoud & Flow
- CA Yoga Flow
- CA Yoga Gemiddelde Intensiteit
Les 3 – CA Yoga Alle Niveaus / Gevorderd
Meer uitdaging, een hoger tempo en meer aandacht voor techniek, kracht, uithoudingsvermogen en bijvoorbeeld omgekeerde houdingen.
Mogelijke namen:
- CA Yoga Verdieping & Techniek
- CA Yoga Flow+
- CA Yoga Power
- CA Yoga Hogere Intensiteit
Daarnaast is er ook de CA Fit Yoga.
Een dynamische mix van CA Yoga, Qigong en Pilates. Een actieve en veelzijdige les waarin we werken aan kracht, toning, conditie, mobiliteit, houding en vitaliteit, met bewust bewegen als basis.
Deze naam voelt voor mij nog steeds passend, maar ook hierover hoor ik graag jullie mening.
Alle lessen blijven opgebouwd zoals jullie gewend zijn: we beginnen rustig, bouwen geleidelijk op naar meer beweging en dynamiek en sluiten af met ontspanning en integratie.
Het verschil tussen de lessen zit vooral in het tempo, de mate van uitdaging en de tijd die er is om te voelen en te integreren wat een oefening met je doet.
In de rustigere lessen is er meer ruimte voor herstel, bewustwording en vertraging. In de meer uitdagende lessen ligt het tempo hoger en is er meer aandacht voor kracht, techniek, uithoudingsvermogen en wat meer geavanceerde of omgekeerde houdingen.
👉 Ik hoor heel graag jouw mening
Heb je ideeën over de lesnamen, het nieuwe lesmoment op dinsdagochtend of wensen voor het komende seizoen?
Misschien zijn er thema’s, oefeningen of onderwerpen waar je graag wat meer aandacht voor zou willen. Alle suggesties zijn welkom.
Je kunt je ideeën mailen naar info@yogastudioengel.nl of een WhatsApp-bericht sturen naar 06 3734 5553.
Elke reactie helpt mij enorm om hierin een goede keuze te maken en samen goed afgestemd het nieuwe seizoen tegemoet te gaan.
✨ Nieuw vanaf september
Vanaf september wil ik op proef een extra lesmoment toevoegen aan het rooster:
Dinsdag 10.45 uur – Critical Alignment Yoga
Naast de bestaande en goed bezochte ochtendlessen ontstaat hiermee wat meer spreiding in het rooster én een extra mogelijkheid voor mensen die graag overdag oefenen.
Ik ben nog aan het nadenken welk niveau of welke doelgroep hier het beste bij past. Ook hierover hoor ik graag jullie ideeën.
Ik ben benieuwd hoe dit nieuwe tijdstip ontvangen wordt en kijk ernaar uit om het samen met jullie uit te proberen.
❤️ Kun je mij helpen?
Sinds kort is Yoga Studio Engel ook zichtbaar via Trustpilot.
Positieve reviews helpen nieuwe deelnemers om de studio beter te vinden en geven een eerlijk beeld van wat de lessen voor hen kunnen betekenen.
Heb je fijne ervaringen met de lessen, de begeleiding of de sfeer in de studio? Dan zou ik het enorm waarderen als je daar een review over wilt schrijven.
Alvast heel veel dank voor jullie betrokkenheid, vertrouwen en enthousiasme.
Ik wens jullie een heerlijke zomer toe en hoop jullie natuurlijk nog regelmatig op de mat te zien.
Liefs, Tanja 🌿
