Yoga Studio Engel in Schagen

NieuwsNieuwsbrief voorjaar 2026 🌷💜,

Nieuwsbrief voorjaar 2026 🌷💜,

Het is alweer maart. Met de voorjaarsvakantie achter ons bewegen we richting een nieuw  seizoen. Een periode van afstemming op de natuurlijke beweging om ons heen, én dat stukje natuur in onszelf.

We stappen een nieuw lesblok in en laten ons meenemen door deze bruisende tijd van verandering

Het voorjaar nodigt uit tot wakker worden, opruimen en opnieuw afstemmen. In de komende weken staat de lesopbouw daarom in het teken van voorjaarsenergie: verzachten én activeren, ruimte maken en goed voor jezelf zorgen. Met aandacht voor het lichaam op energetisch en mentaal niveau, en een extra focus op lever- en galblaasenergie, ondersteunend, zuiverend en voedend.

Naast de reguliere lessen worden er de komende periode ook weer andere activiteiten aangeboden. Hieronder een overzicht:

Yoga Wandelingen – buiten, licht & beweging
Nu de dagen langer worden, is het een prachtig moment om ook buiten meer te bewegen. Wandelen in daglicht, frisse lucht inademen en het lichaam laten profiteren van alles wat licht ons brengt. Dat ondersteunt niet alleen fysiek, maar ook mentaal en emotioneel. Deze yoga wandelingen zijn laagdrempelig en geschikt voor iedereen die houdt van beweging en wandelen in de natuur.

We combineren een stilte wandeling op prachtige locaties met lichte kracht oefeningen, mindfulness en yogaposes.

📅 Data: maandag 23 maart, 13 april, 11 mei & 1 juni Tijd: 09:30 – 11:00
Locaties: Sint Maarten Zee & Wildrijk Sint Maartensvlotbrug
Meenemen: goede (waterdichte) wandelschoenen en warme kleding in laagjes
Bijdrage: Betaal wat je wilt – met een strip van je leskaart – via Momoyoga – of contant
Aanmelden: via het Momoyoga-rooster, per e-mail info@yogastudioengel.nl Telefonisch of via WhatsApp 06-37345553

Ben je er (weer) bij?

✨ Familieopstellingen met Kim
Ook dit jaar heeft Kim onze mooie ruimte weer gereserveerd voor een aantal familieopstellingen. Tijdens een familieopstelling worden verborgen patronen en dynamieken binnen je familie of leven zichtbaar. Dit kan inzicht, beweging en heling brengen op een diepere laag.

Zaterdag 21 maart & 30 mei 13:30 – 17:00
🔗 Aanmelden; Voor deelname of meer informatie kun je contact opnemen met Kim via kimhovenkamp@gmail.com of via haar website

Meivakantie
We werken deze lesperiode toe naar de meivakantie van 27 april t/m 10 mei. Net als in de voorjaarsvakantie zijn er gewoon lessen, wel met een aangepast vakantierooster, dat binnenkort wordt bekendgemaakt. Houd je mail goed in de gaten en check het Momorooster voor eventuele wijzigingen, zodat je je lessen op tijd kunt plannen.

Een uitnodiging om met aandacht dit seizoen binnen te stappen, goed voor jezelf te zorgen en mee te bewegen met wat de lente brengt. Geniet van de mogelijkheden om op te laden, te bewegen en nieuwe energie te ervaren. Genoeg te doen, dacht ik zo! 😉

Of je nu lekker wilt wandelen, een diepgaande familieopstelling wilt ervaren of je wekelijkse onderhoud met een CA Yoga-sessie wilt doen, we zien je graag bij Yoga Studio Engel.

 

Bruisende voorjaarsgroet 🌱🌷💜,

Tanja